Villa Riacho Doce
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Villa Riacho Doce nyder en kystnær placering inden 25-minutters gåtur fra Heron From the beach. Denne villa tilbyder adgang til en swimmingpool.
Ved at opholde dig på denne villa vil du være 2 km fra Praia da Sereia. Et stort udvalg af restauranter, såsom Ora Pizza Bar og Ora Pro Nobis, ligger inden for 12 minutters gang fra denne indkvartering.
Gæsterne kan nyde havet udsigt fra deres værelser.
Villa indeholder et tekøkken til madlavning.
- Lufthavne
- Maceio Lufthavn29 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Patio
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Villa Riacho Doce?
Gæster på Villa Riacho Doce kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Villa Riacho Doce?
Gennemsnitsprisen for en nat i Villa Riacho Doce er 313$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Villa Riacho Doce?
Villa Riacho Doce accepterer betalingsmetoder som American Express, Mastercard og Visum.